تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸  ساعت : ۱۴:۳۱
کمپ ماده 16 استان البرز در آینده ای نزدیک کلنگ زنی می شود

کمپ ماده ۱۶ استان البرز در آینده ای نزدیک کلنگ زنی می شود

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز از آماده سازی کمپ ماده ۱۶ استان با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و دستگاه های خدمات رسان استان خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، عیسی قبادی با بیان این مطلب در نشست بررسی وضعیت کمپ درمانی ماده 16 استان که در محل اداره کل اجتماعی برگزار شد، اظهار داشت: کمپ ماده 16 استان از جمله طرح هایی است که از سوی استاندار البرز به جد در دستور کار بوده و از دستگاه های متولی پیگیری های لازم را دارند.
وی افزود: هم اکنون اقدامات لازم در خصوص بررسی وضعیت زمین محل احداث کمپ از سوی معاونت عمرانی استانداری در دست بررسی است که انشاءالله با همکاری شرکت های خدمات رسان استان در خصوص تامین زیرساخت های مورد نیاز در آینده ای نزدیک کلنگ زنی خواهد شد.
این مسئول خاطر نشان کرد: خوشبختانه علاوه بر اعلام آمادگی شرکت های خدمات رسان استان و همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر اعتبارات مورد نیاز تامین شده و فاز اجرایی پروژه در دستور کار قرار خواهد گرفت.
به گفته وی این کمپ با ظرفیت 1500 نفر در محدوده ماهدشت و کیانمهر واقع شده است که مربوط به افرادی است که خود را به مراکز ترک اعتیاد معرفی نمی‌کنند و با دستور مقام قضایی به این مراکز معرفی می‌شوند.
گفتنی است در این نشست مقرر گردید در جلسه هفته آتی تصمیمات لازم به منظور برنامه ریزی در خصوص کلنگ زنی کمپ ماده 16 استان اتخاذ شود.
 
 

کد خبر : 15593

منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز

تعداد بازدید : ۱۹۰

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :